„Pomagamy z każdym krokiem”!

Zapraszamy już po raz drugi do udziału w wyjątkowej sztafecie charytatywnej pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”! Akcja rozegra się równocześnie 17 września, o godz. 11.30 na 12 stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce.

Tego samego dnia odbędzie się też finał akcji SportGeneracji dla uczniów szkół podstawowych. PKO Bieg Charytatywny Młodych rozpocznie się o godz. 9:00.

W PKO Biegu Charytatywnym nie jest ważny wynik, ani miejsce na mecie, a dystans nie ma żadnych ograniczeń. Prawdziwymi zwycięzcami są Ci najmłodsi! Środki finansowe na posiłki dla dzieci z 12 regionów, w których odbędzie się bieg zostaną przekazane przez Fundację PKO Banku Polskiego. Dodatkowo, w tym roku Fundacja sfinansuje budowę po jednej plenerowej siłowni w każdym z 12 miast-gospodarzy.

Zamień z nami wysiłek na posiłek!

Lokalizacje:

• Gdańsk, Stadion AWFiS

• Lidzbark Warmiński, Stadion Miejski, ul. Bartoszycka 24

• Łomża, Stadion Miejski, ul. Zjazd 18

• Rzeszów, Stadion Resovia, ul. Wyspiańskiego 22

• Kraków, Stadion AWF Kraków, al. Jana Pawła II 78

• Bielsko-Biała, Stadion lekkoatletyczny „Sprint” w Wapienicy

• Wrocław, Stadion AWF Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35

• Łódź, Stadion AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26

• Warszawa, Stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

• Koszalin, Stadion Lekkoatletyczny „Bałtyk”, ul. Andersa 16

• Poznań, Stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

• Bydgoszcz, Stadion „Zawiszy” im. Zdzisława Krzyszkowiaka, ul. Gdańska 163.