DOBRO PROCENTUJE

BAHK 2015 i nagrody niespodzianki w Konkursie

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa realizowana od 07-05-15 do 31-01-16 zakończyła się sukcesem! Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się swoim zaangażowaniem do prawidłowego przebiegu 31 akcji BAHK w całej Polsce. Szczególne gratulacje należą się wszystkim Krwiodawcom!

W całej Polsce w ramach BAHK krew oddało łącznie 2144 osób, w tym 199 pracowników PKO Banku Polskiego i GKB. Dzięki Krwiodawcom udało się zebrać aż 965,1 litrów krwi!  Połączeni hasłem BAHK: „Moja Krew Twoje Życie”, wspólnie pomogliśmy wielu osobom czekającym na szczególny dar krwi, który ratuje życie.

BAHK i Nagrody Konkursowe

Fundacja PKO Banku Polskiego pragnie podziękować Krwiodawcom, którzy po spełnieniu warunków Regulaminu Kursu BAHK 2015, czyli:

  • trzykrotnie oddały pełną krew (w tym jeden raz podczas eventu BAHK) i potwierdziły to dosłanymi certyfikatami,
  • odpowiedziały na pytanie konkursowe,
  • wyraziły zgodę na publikację danych osobowych ( imię i nazwisko) na stronie internetowej Fundacji PKO Banku Polskiegoi uzyskali prawo do otrzymania nagrody - niespodzianki.

 

Poniżej znajduje się lista wszystkich osób, które oddały krew podczas jednego z eventów BAHK, a dodatkowo w terminie trwania Konkursu, dosłały dwa kolejne podstemplowane certyfikaty poświadczające oddanie pełnej krwi w placówce RCKiK.

Zwycięzcom Konkursu Gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się  z listą osób, które po weryfikacji nadesłanych zgłoszeń spełniły kryteria Regulaminu.

LISTA NAGRODZONYCH - BAHK2015 już zamkniety

Jeśli znajdziecie Państwo swoje nazwisko na liście, prosimy o kontakt z Fundacją  na adres email: fundacja@pkobp.pl. Maile prosimy wysyłać z adresu, który został wskazany w certyfikacie. W treści maila prosimy o podanie Państwa adresu korespondencyjnego, na który ma zostać wysłana niespodzianka. W temacie maila prosimy napisać numer pozycji na liście oraz swoje imię i nazwisko.

Wszystkich Krwiodawców już teraz zapraszamy do działu w Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa - edycja 2016. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej Fundacji,  gdzie już wkrótce ogłosimy terminy BAHK 2016.

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.