DOBRO PROCENTUJE

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa w Warszawie

18 października 2013 roku odbędzie się kolejny etap tegorocznej edycji Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa (BAHK). Dwa krwiobusy stanął pod centralną PKO Banku Polskiego na ulicy Puławskiej 15. Akcja jest projektem własnym Fundacji PKO Banku Polskiego.

W drugiej połowie października osoby zainteresowane będą mogły po raz kolejny oddać krew w ramach BAHK organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego, która będzie trwała do końca listopada. Zbliżająca się akcja będzie ostatnią masową imprezą BAHK, która rozpoczęła się 14 czerwca i przebiegała w dwóch etapach. Przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) do tej pory zebraliśmy prawie 467 litrów krwi w 22 miastach Polski. W całej kampanii BAHK dotychczas wzięło udział łącznie 989 osób, z czego 127 osób stanowili pracownicy PKO Banku Polskiego. Po 18 października br. na rzecz BAHK krew będzie można oddawać jedynie w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Każda osobą będzie mogła wydrukować certyfikat ze strony internetowej Fundacji i uzupełniony przekazać nam aby w ten sposób wesprzeć naszą akcję.

Osoby, które dwukrotnie oddały krew w trakcie trwania tegorocznej edycji BAHK za pomocą certyfikatów poświadczających uczestnictwo w akcji mają zagwarantowane atrakcyjne nagrody. Dodatkowo Fundacja PKO Banku Polskiego zachęca do wzięcia udziału w trwającym już konkursie na najlepsze hasło promujące akcję. Dlatego zanim przyjdziemy oddać krew dobrze byłoby zastanowić się nad oryginalnym hasłem BAHK, które należy zaproponować na formularzu.

Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i zapraszamy 17 października pod budynek centrali PKO Banku Polskiego.

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.