Biegliśmy razem dla Natalki

W sobotę - 03.09.2016, w Lesie Kabackim, odbył się V bieg Grand Prix Warszawy. Dzięki organizatorom biegu, uczestnicy mieli okazję, już po raz 42 włączyć się w charytatywną akcję biegową „biegnę dla …” organizowaną przez PKO Bank Polski. Tego dnia biegacze nie tylko biegli, ale przede wszystkim pomagali.

Tym razem biegliśmy z pomocą dla Natalki.

Natalka, to roczna dziewczynka, która urodziła się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA 1), ponadto dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Obecnie niezbędny jest specjalistyczny sprzęt (przenośny respirator i asystor kaszlu) na który były zbierane środki podczas sobotniej akcji.

Zaangażowanie wielu osób, nie tylko biegaczy, ale także wolontariuszy zostało przeliczone na pomoc finansową dla dziewczynki. Natalka otrzymała od Fundacji PKO Banku Polskiego, wsparcie finansowe w wysokości 10 000 zł na specjalistyczne leczenie.