DOBRO PROCENTUJE

Coraz bliżej święta…

a w weekend 8-9 grudnia br. odbyło się 9 spotkań mikołajkowych. Dzieci bawiły się w Białymstoku, Nowym Targu, Krakowie, Tarnowie, Kielcach i w Warszawie. W imprezach wzięło udział blisko 1800 maluchów. Przed nami ostatnie 10 zabaw mikołajkowych.

Łącznie do tej pory odbyło się 28 spotkań, a każde z nich trwało ponad 3 godziny. Dzięki takim spotkaniom zarówno dzieci jak i rodzice mogą zawrzeć nowe znajomości i lepiej się poznać. Dzieci podczas dobrej zabawy tworzyły w grupach ozdoby świąteczne ozdabiając je brokatem, farbami, słomą, tasiemkami, makaronem, gwiazdkami i klejem.
Na jednym z punktów dzieci ozdabiają skarbonki, które biorą później udział w konkursie z nagrodami. Mogą również sprawdzić się w roli małego kucharza wypiekając i ozdabiając pierniczki i muffiny. Po zabawach manualnych dzieci wesoło tańczyły razem ze Śnieżynką. Na koniec Mikołaj cieszy się z widoku radosnych dzieci. Po powrocie do domu rodzice zastanawiają się jak domyją swoje pociechy. Dzieci zapewniają nas, że wrócą tu za rok.

 

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.