DOBRO PROCENTUJE

Fundacja PKO Banku Polskiego nagrodzona statuetką za wspieranie działań na rzecz Polonii i Polaków na Wschodzie

14 grudnia w warszawskim Belwederze odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia działalności Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”, która realizuje wiele cennych inicjatyw związanych z aktywizacją środowisk polskich na Wschodzie, pielęgnowaniem i rozwojem polskiej kultury oraz wspieraniem polskich mediów.

W wydarzeniu uczestniczył prezydent RP Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda, a także Polacy z Wileńszczyzny oraz reprezentanci „Kuriera Wileńskiego”.

Podczas wydarzenia, odbyło się wręczenie nagród szczególnie zasłużonym na gruncie propagowania polskości. Wśród instytucji, które od lat udzielają wsparcia rzecz Wschodniego Funduszu Dobroczynności oraz „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” realizowanej przez Kancelarię Prezydenta RP, pod patronatem Pary Prezydenckiej, znalazła się Fundacja PKO Banku Polskiego. Prezes Aleksandra Mazur odebrała z rąk Prezydenta statuetkę za wspieranie działań na rzecz Polonii i Polaków na Wschodzie.

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.