Statuetka Summa Bonitas

4 marca br. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta jubileuszowa Gala Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” poświęcona podsumowaniu 15-letniej działalności tej organizacji.

Podczas uroczystości organizacja odznaczyła Fundację PKO Banku Polskiego statuetką SUMMA BONITAS (najwyższe dobro) za przekazaną pomoc finansową dla podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Fundacja PKO Banku Polskiego została wyróżniona za udzielanie pomocy finansowej osobom (głównie dzieciom) dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, czym przyczyniła się do ratowania ich życia, leczenia lub rehabilitacji. Od początku działalności naszej Fundacji przekazaliśmy blisko 1 mln zł na rzecz ok. 700 podopiecznych. W tym na rzecz chorych dzieci naszych pracowników zarejestrowanych w tej Fundacji.