DOBRO PROCENTUJE

Integracyjne Spotkania Mikołajkowe PKO Banku Polskiego i Fundacji PKO Banku Polskiego

Blisko 6 tys. dzieci bawiło się w grudniowej zabawie podczas Integracyjnych Spotkań Mikołajkowych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez PKO Bank Polski oraz Fundację PKO Banku Polskiego. To już kolejne 11 spotkanie, które odbyło się tym razem w 24 miejscowościach w całym kraju. Prawdziwa radość oraz uśmiechy nie opuszczały najmłodszych uczestników spotkania!

Integracyjne Spotkania Mikołajkowe to cykliczna zabawa przedświąteczna dla dzieci pracowników Banku oraz zaproszonych przez Fundację podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka i świetlic środowiskowych.

W grudniu odbyło się 47 takich spotkań w 24 miastach: Białystoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Mysłowicach, Olsztynie, Ostrołęce, Poznaniu, Rybniku, Rzeszowie, Szczecinie, Świdnicy, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zamościu i Zielonej Górze.

Wydarzenie przybrało formę magicznych spotkań, podczas których dzieci mogły wziąć udział w warsztatach zdobienia kamieni, pierniczków oraz robienia bransoletek z koralików, a w między czasie uczestnicy spotkania mogli odtańczyć wspólny taniec radości przy muzyce ElfDance. Finałowym momentem i zwieńczeniem całego wydarzenia było spotkanie z Mikołajem, który dla każdego dziecka miał świąteczną paczkę.

Integracyjne Spotkania Mikołajkowe wprowadzają wszystkich uczestników w nastrój świąt, dając dzieciom możliwość wzajemnej integracji i nawiązywania nowych przyjaźni. Jako organizacja dobroczynna, mamy ogromną satysfakcję, że możemy sprawiać dzieciom tak wiele radości i przekazywać im polskie zwyczaje bożonarodzeniowe.


Do zobaczenia podczas kolejnego spotkania!”

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.