Integracyjne Spotkania Mikołajkowe - Podsumowanie

Spotkania Mikołajkowe odbywały się kolejno przez 4 weekendy od 24.11.2012 roku do 16.12.2012 roku. Razem odbyło się 39 spotkań w 27 miastach na terenie całej Polski.

Łącznie w spotkaniach wzięło udział  6562 dzieci pracowników i dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Tematem przewodnim tegorocznych spotkań była „ Podróż z Mikołajem dookoła świata” oraz poznawanie zwyczajów Bożonarodzeniowych z różnych krajów. Zabawy i zadania były ściśle powiązane z tym tematem.  Dzieci bawiły się podczas prac plastycznych i tańców. Największą atrakcją były odwiedziny samego Mikołaja i wręczanie paczek z prezentami w których były słodycze, maskotka sympatycznej żyrafy Lokat ki, książka „ Przygody Kuby Pieniążka i żyrafy Lokatki”, notes oraz gazetka  „ BRAWO Bank „.

Do pomocy przy spotkaniach zgłosiło się 33 wolontariuszy, głównie pracowników banku oraz ich starsze dzieci.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Integracyjnych Spotkaniach Mikołajkowych za rok