Już teraz możesz zostać wolontariuszem...

i wziąć udział w rekrutacji na lidera projektu Szlachetna Paczka, którego autorem jest Stowarzyszenie Wiosna.

Do 15 czerwca br. trwa kampania rekrutacyjna, której celem jest pozyskanie 430 liderów SZLACHETNEJ PACZKI w całej Polsce.

Biorąc pod uwagę potrzeby poszczególnych lokalizacji roku ubiegłego a faktyczną liczbę osób, które zaangażowały się w projekt, na prośbę Stowarzyszenia Wiosna przedstawiamy listę miast, w których najbardziej potrzebni są liderzy projektu

1.Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
2.Elbląg (warmińsko-mazurskie)
3.Gorzów Wlkp. (lubuskie)
4.Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)
5.Piła (wielkopolskie)
6.Wałbrzych (Dolnośląskie)
7.Dębica (Podkarpackie)
8.Leżajsk (Podkarpackie)
9.Starachowice (Świętokrzyskie)
10.Bielsk Podlaski (Podlaskie)
11.Świecie (kujawsko-pomorskie)

Osoby, które chciałyby wziąć udział w projekcie realizowanym wspólnie z Fundacją PKO Banku Polskiego zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Szczegółów na temat tego, co zrobić aby zostać Liderem Szlachetnej Paczki, można dowiedzieć się klikając na link  www.superw.pl

PROJEKT REALIZOWANY BĘDZIE W ROKU 2012 PRZY WSPÓŁPRACY FUNDACJI PKO BANKU POLSKIEGO