Karta „ Dobro procentuje "

30 stycznia 2013 roku Inteligo razem z Fundacją PKO Banku Polskiego zaoferowało na rynku nowoczesną kartę dobroczynną PayWave "Dobro procentuje".

Wreszcie pojawiła się na rynku karta dobroczynna pozwalająca na dokonanie wyboru spośród czterech inicjatyw charytatywnych realizowanych w obszarze: EDUKACJA, NADZIEJA, ZDROWIE i EKOLOGIA. Do każdego z tych obszarów przypisana jest organizacja, na rzecz której zostanie przekazana część bankowych dochodów naliczonych od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą przez klienta. Organizacje te są partnerami strategicznymi Fundacji PKO Banku Polskiego.

EDUKACJA – partner Stowarzyszenie SIEMACHA,  projekt wychowania dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym.
NADZIEJA – partner Stowarzyszenie SPiNKA, projekt „Mobilność osób niepełnosprawnych”
ZDROWIE – partner Narodowe Centrum Krwi, projekt Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa (BAHK) realizowana jako projekt własny Fundacji PKO Banku Polskiego
EKOLOGIA – partner Stowarzyszenie Kulturalno-Ekologiczne Klub Gaja, projekt „Zaadoptuj rzekę”

Karta Visa payWave „Dobro procentuje” dołącza do katalogu kart dostępnych dla Klientów Inteligo, zastępując dotychczas wydawaną Kartę Inteligo Visa Electron z Sercem.
Karta cieszy się ogromną popularnością. Wydano już około 10 000 kart "Dobro procentuje"