DOBRO PROCENTUJE

Ostatni miesiąc Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa

18 października 2013 roku na ulicy Puławskiej 15 odbyło się ostatnie spotkanie ramach Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa (BAHK). Do końca listopada krew na ten cel można oddawać na podstawie certyfikatów jedynie w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w całej Polsce.

Zbliża się ku końcowi tegoroczna akcja BAHK organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego, w ramach której oddajemy krew na rzecz osób potrzebujących. Powodzenie akcji zawdzięczamy RCKiK, które bezpośrednio prowadzą zbiórkę krwi. Oprócz zadowolenia z niesienia pomocy każdy ma szansę wzięcia udziału w konkursie Fundacji na najlepsze hasło promujące BAHK. Aby wziąć udział w konkursie (trwa do 30.11.2013 roku) należy oddać krew w jednym z oddziałów RCKiK i poświadczyć to certyfikatem, który jest do pobrania na stronie Fundacji https://www.fundacjapkobp.pl/. Dla osób które w trakcie trwania akcji oddały dwukrotnie krew, i mogą to udokumentować, gwarantujemy atrakcyjne nagrody.

Dzięki zaangażowaniu ponad 180 pracowników PKO Banku Polskiego oraz blisko 1 tys. osób z całego kraju już poprawiliśmy wynik z zeszłorocznej BAHK. Udało nam się zebrać ponad 493 litry krwi. Serdecznie zachęcamy do dalszego wspierania akcji oraz udziału w konkursie z nagrodami na najlepsze hasło popularyzujące BAHK.

W imieniu tych, którym oddana krew uratowała życie serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym krwiodawcom.

Fundacja PKO Banku Polskiego.

 

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.