DOBRO PROCENTUJE

Prawie 3 000 uśmiechniętych dziecięcych twarzy.

W ostatni weekend 23 i 24 listopada 2013 roku odbyły się pierwsze Integracyjne Spotkania Mikołajkowe (ISM). Impreza odbyła się w ośmiu miastach na terenie całej Polski.

Fundacja PKO Banku Polskiego już po raz trzeci organizuje spotkania z Mikołajem dla dzieci placówek opiekuńczo-wychowawczych w których wzięły udział także dzieci pracowników Banku oraz GKB. Podczas integracyjnych zabaw dzieci poczuły magię Świąt oraz zapoznały się z polską tradycją świąteczną Bożego Narodzenia.

Pierwsze 12 imprez ISM odbyło się w Warszawie, Lublinie, Rzeszowie, Przemyślu, Słupsku, Gdańsku, Olsztynie oraz Kaliszu. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy iluzjonisty, który m.in. wyczarował ozdoby choinkowe oraz śnieg. W mikołajkach w Warszawie, gdzie wzięło udział najwięcej dzieci, jedną z większych atrakcji była postać pancernika Hatetepesa, która towarzyszyła dzieciom podczas wspólnej zabawy. We wszystkich lokalizacjach uczestnicy byli dzieleni na grupy, które przypisywano do wykonania zadań plastycznych. Najmłodszych angażowano do strojenia choinki oraz tworzenia ozdób świątecznych. Dzieci śpiewały kolędy oraz uczyły się układu tanecznego , co w szczególności spodobało się starszym uczestnikom imprezy. W trakcie zabawy na dzieci czekał poczęstunek oraz napoje, natomiast rodzice mogli liczyć na ciasto, kawę i herbatę. Po trzech godzinach zabawy pojawiał się św. Mikołaj obładowany prezentami.. Imprezy mikołajkowe wszędzie wywoływały entuzjazm i uśmiech maluchów. Zespół Fundacji odwiedził większość miejsc, gdzie odbywały się spotkania.

W następnym tygodniu 30 listopada i 1 grudnia organizujemy 9 spotkań, które będą zlokalizowane w Białymstoku, Ełku, Bydgoszczy, Grudziądzu, Wrocławiu, Bolesławcu, Dzierżoniowie oraz Bielsku Białej. ISM odbędą się w każdy weekend i potrwają do połowy grudnia.

Do zobaczenia na świątecznej zabawie.

Fundacja PKO Banku Polskiego

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.