Samochód stworzony na miarę niepełnosprawnych trojaczków.

19 marca 2013 roku został przekazany rodzinie Wysockich wyspecjalizowany w transporcie osób niepełnosprawnych samochód.

W rodzinie Wysockich jest trójka dorastających już dzieci z porażeniem mózgowym, które mają  swoje pasje i zainteresowania. Sławek z największą niepełnosprawnością, ma bardzo dobry słuch muzyczny i jest miłośnikiem zespołu Perfect.  Choć nie wydaje dźwięków milczącymi ustami „ wyśpiewuje” wszystkie przeboje tej kultowej grupy muzycznej. Sylwek natomiast interesuje się chemią a ponad to pisze poruszające wiersze (może kiedyś je opublikuje) , a Sabina została obdarowana talentem plastycznym i maluje obrazy.

Fundacja PKO Banku Polskiego dołożyła starań aby samochód oraz jego wyposażenie było w pełni dostosowanie do niepełnosprawnych pasażerów. W tym celu Partner Strategiczny Fundacji – Stowarzyszenie SPiNKa, służył ekspertyzą przy wyborze odpowiedniego samochodu oraz pomocą w jego profesjonalnej adaptacji. Tak przygotowane samochód marki Citroen Jumper zaadoptowany dla potrzeb trójki niepełnosprawnych dzieci został przekazany wspólnie z przedstawicielami ROD Szczecin: Panią Dyrektor Beatą Radziwanowską oraz pracownikiem Wydziału Marketingu Lokalnego Panem Oskarem Olszonowiczem,  Fundacji „Homo Homini Pomagam”, Stowarzyszenia SPiNKa, Fundacji PKO Banku Polskiego i przedstawicielami Citroena. Auto będzie bezpłatnie serwisowane przez lokalny serwis Citroena, natomiast PZU udzieliło 60% zniżki na ubezpieczenie samochodu i jego wyposażenie.