Sukces BAHK i Nagrody Niespodzianki

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa trwająca od 13 czerwca do 15 grudnia 2014 roku zakończyła się wielkim sukcesem! Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę akcję. Szczególne gratulacje należą się Wszystkim – Krwiodawcom!

Zgodnie z hasłem BAHK: „Moja Krew Twoje Życie”, Wasze zaangażowanie przekłada się na możliwość udzielenia realnej pomocy potrzebującym. W całej Polsce w ramach BAHK krew oddało łącznie 3 028 osób, w tym 287 pracowników PKO Banku Polskiego i GKB. Dzięki  Krwiodawcom udało się zebrać aż 1 362,6 litrów krwi! To wynik ponad dwa razy lepszy niż w roku 2013!

Fundacja PKO Banku Polskiego pragnie podziękować Krwiodawcom i zgodnie z zapowiedzią przygotowała nagrody-niespodzianki. Wszystkie osoby, które w ramach BAHK (tj. od 13.06.14 do 15.12.14) dwukrotnie oddały pełną krew,  jak również indywidualnie w RCKiK,  a dowody spłynęły do Fundacji w postaci certyfikatów  do 15.12.2014 włącznie, otrzymują upominek.

Co należy zrobić? Poniżej znajduje się lista wszystkich osób, które nadesłały w określonym terminie dwa podstemplowane certyfikaty poświadczające oddanie pełnej krwi. Jeśli znajdziesz swoje nazwisko na liście, napisz do Fundacji  maila na adres fundacja@pkobp.pl  z adresu, który wskazałeś w certyfikacie. W treści maila prosimy o podanie Państwa adresu korespondencyjnego , na który  możemy wysłać niespodziankę. W temacie maila prosimy napisać numer pozycji na liście oraz swoje imię i nazwisko.

LISTA NAGRODZONYCH

Wszystkich Krwiodawców już teraz zapraszamy do Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa w 2015 roku. Zachęcamy do śledzenia informacji o terminie rozpoczęcia kolejnej edycji BAHK na stronie internetowej Fundacji.