Teatr na wakacjach

Nadszedł czas wakacji – okresu przynoszącego radość i przygodę głównie dzieciom i młodzieży.

Jednak nie wszystkie dzieci, z różnych przyczyn miałyby możliwość owocnego spędzenia letniego czasu, gdyby nie ludzie dobrej woli i ich zaangażowanie społeczne. Dzięki wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego, dzieci z  Ząbkowic Śląskich, których nie będzie stać na wyjazd, pod koordynacją Stowarzyszenia Animatorów Kultury pojadą nad nasze bałtyckie morze aby tam przy okazji wypoczynku zdobyć umiejętności w zakresie technik aktorskich – dykcji, ruchu scenicznego, interpretacji tekstu itp.,  a wszystkie te działania prowadzone będą w oparciu o metodykę harcerską i w Stanicy Harcerskiej Leśna Polana. Umiejętności dzieciaków będą później pokazane podczas spektaklu „Brzechwa inaczej” w wykonaniu uczestników obozu. Szlifowanie umiejętności artystycznych najmłodszych nie są jedynymi działaniami przewidzianymi przez organizatorów. Stowarzyszenie zaplanowało dla swoich podopiecznych wiele innych atrakcji i wycieczek. Będziemy czekali z niecierpliwością na wieści z obozu – może dostaniemy pocztówkę z pozdrowieniami od zadowolonej latorośli? A teraz życzymy uczestnikom udanego pobytu i przygody z teatrem.