DOBRO PROCENTUJE

Znów oddajemy krew!

12 września odbyło się kolejne spotkanie w ramach Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa (BAHK). Tym razem spotkaliśmy się w Wysokiem Mazowieckiem.

Było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż ze szczególnym zaangażowaniem włączyli się w nie uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica oraz członkowie Klubu HDK „Kropelka”. Imprezę obsługiwał zespół z podlaskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Do akcji przyłączyło się 75 osób, które oddały łącznie 33,75 litra krwi.

Tegoroczna edycja, rozpoczęła się 13 czerwca. Prowadzona jest pod hasłem „Moja krew, twoje życie”. Podczas 27 akcji w całej Polsce, przyłączyło się już około 1490 osób, które oddały blisko 670 litrów krwi. Do BAHK włączyło się wielu stałych krwiodawców. Dużą grupę stanowili również Ci, którzy na podarowanie tego cennego płynu zdecydowali się po raz pierwszy.

Zespół Fundacji serdecznie dziękuje wszystkim, którzy dołączyli do akcji. Jednocześnie zachęcamy do stałego, honorowego krwiodawstwa. Chcąc wynagrodzić Państwa trud i zaangażowanie zachęcamy do włączenia się w dedykowany krwiodawcom projekt. Każda osoba, która w tegorocznej edycji, w wyznaczonym przez siebie terminie, dwukrotnie odda pełną krew i prześle do Fundacji podstemplowane po donacji certyfikaty, otrzyma nagrodę niespodziankę! Szczegóły akcji oraz wzór certyfikatu znajdują się tutaj: https://www.fundacjapkobp.pl/project/bahk/

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.