„Bank dobrych serc” – świąteczna akcja charytatywna

Przekazujemy 1 mln zł Domom Samotnej Matki w całej Polsce. Pomoc może dotrzeć do jeszcze większej grupy potrzebujących. Do akcji może przyłączyć się każdy.

Jak można wpłacić pieniądze?

Poprzez IKO - Wybierz z głównego menu Więcej → Pomagaj z nami → Pomagaj z Fundacją PKO Banku Polskiego → Domy samotnej matki

Poprzez iPKO - Skorzystaj z wypełnionej formatki przelewu, który znajduje się na stronie głównej serwisu – Pomóż domom samotnej matki

Przelewem tradycyjnym na konto:

Fundacja PKO Banku Polskiego
Tytuł: Domy samotnej matki
Nr konta: 66 1020 1068 0000 1902 0400 5708

Zbiórka trwa do 31 stycznia 2023 r., a klienci indywidualni PKO Banku Polskiego są zwolnieni z opłaty za przelew na konto fundacji.

Więcej na: pkobp.pl/serce