Formularze Wzór sprawozdania Poradnik dla potrzebującego INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Formularze

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju działalność Fundacji w ostatnim czasie skierowana jest głównie na pomoc w walce ze zwalczaniem epidemii a swoją pomoc kieruje przede wszystkim do placówek medycznych, DPS –ów i placówek opiekuńczo wychowawczych. Jednocześnie informujemy, że wnioski wpływające do Fundacji będą rozpatrywane w innym trybie niż dotychczas z uwzględnieniem możliwości ich realizacji w dobie wielu ograniczeń. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.