Kogo wybieramy ? Partnerzy EDUKACJA Partnerzy TRADYCJA Partnerzy NADZIEJA

Przyjaciele

Projekty Strategiczne zakładają długofalową współpracę z wybranymi partnerami (podmiotami prawnymi działającymi na skalę ogólnopolską) w różnych obszarach programowych: EDUKACJA, TRADYCJA, KULTURA, NADZIEJA, EKOLOGIA, ZDROWIE, SPORT. Partner Fundacji powinien posiadać nienaganną reputację oraz rozległe kompetencje i doświadczenie w danym obszarze programowym. Realizacja Projektu Strategicznego zakłada współpracę w postaci wsparcia finansowego i merytorycznego ze strony Fundacji, jak również przewiduje możliwość zaangażowania wolontariatu pracowniczego przy realizacji poszczególnych zadań. Partnerstwem strategicznym, są objęte wybrane projekty, na ogół wysokobudżetowe, które realizują zadania kluczowe dla rozwoju kraju. Każda decyzja o nawiązaniu współpracy na poziomie strategicznym jest poprzedzona zgodą Rady Programowej Fundacji.