Dzień Dziecka w Żelazowej Woli i Warszawskim ZOO z PKO Bankiem Polskim

W ramach wydarzeń, które PKO Bank Polski objął sponsoringiem, Fundacja PKO Banku Polskiego przyłączyła się do wsparcia inicjatyw organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

4 czerwca 2023 r. odbyły się równolegle dwa wydarzenia – w Żelazowej Woli, organizowane przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina pod hasłem „Zaśpiewajmy razem z Fryckiem!” oraz w Warszawskim ZOO, organizowane przez Polskie Radio dla Ciebie. Obydwu wydarzeniom towarzyszyła moc atrakcji. Dzieci pod czujnym okiem animatorów i instruktorów mogły uczestniczyć m.in. w konkursach wiedzy, malowaniu buziek, robieniu brokatowych tatuaży, tworzeniu kolorowej biżuterii oraz naturalnych mydełek.