Fundacja PKO Banku Polskiego prowadzi Powszechną zbiórkę na rzecz walki z COVID 19

Pomagamy

Przedsiębiorstwa, instytucje a także osoby prywatne chcące włączyć się w powszechną zbiórkę na rzecz walki z wirusem SARS‑CoV‑2 we współpracy z Warsaw Genomics, mogą przekazywać środki na zakup kolejnych testów wpłacając je na konto: 47 1020 1068 0000 1002 0172 3014 z tytułem przelewu: Wpłata na rzecz walki z COVID‑19 lub korzystając z bankowej aplikacji mobilnej IKO z funkcją Pomagaj z nami, wybierając inicjatywę Zdrowie.

Testy będą przekazane na rzecz szpitali, służb sanitarnych i personelu medycznego.

Pytania dotyczące Powszechnej zbiórki na rzecz walki z COVID‑19 i możliwości zaangażowania się w działania związane z walką z koronawirusem prosimy kierować do Fundacji PKO Banku Polskiego, mail: Fundacja.COVID-19@pkobp.pl