Konkurs BAHK rozstrzygnięty

Do Fundacji wpłynęło 391 haseł na kolejne edycje Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa.

Komisja spośród nich wyróżniła 6 haseł, które są spójne ze strategią  Banku jak również działalnością Fundacji w zakresie Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. Jednoznacznie Komisja zadecydowała, że  wytypowane hasła będą inspiracją do wykreowania nowego hasła dla BAHK. W tym procesie będziemy ściśle współpracować z Narodowym Centrum Krwi.

Fundacja składa serdeczne gratulacje osobom, które otrzymują wyróżnienie za zaproponowane hasło  i tym samym nagrodę w postaci pulsometru:

Aleksandrze Majce z Łodzi

Aleksandrze Misurze z Gdańska

Agacie Lipiec z Warszawy

Dawidowi Chojnackiemu z Wrocławia

Radosławowi Jankowskiemu z Wrocławia

Ninie Sałek z Sycowa

Dodatkowo w gronie zwycięzców znalazło się 21 osób, które oddały dwukrotnie krew  w naszej akcji trwającej od 14 czerwca 2013 do 30 listopada 2013 r.

Poniżej lista honorowych krwiodawców, którzy zasłużyli na wyróżnienie i również otrzymują pulsometr:

Emilia Przygoda z Warszawy

Tomasz Stabiński z Warszawy

Tomasz Wiśniewski z Warszawy

Joanna   Loch z Krakowa

Nagrody zostaną wysłane kurierem po uprzednim skontaktowaniu się ze zwycięzcami mailowo.

Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie  i zachęcamy do wpierania naszych akcji BAHK w  kolejnych edycjach.

Szczegóły niebawem.