DOBRO PROCENTUJE

Mały inkubator wiedzy o Wiśle

Mając na uwadze konieczność edukowania dzieci w obszarze ekologii nasza Fundacja nawiązała współpracę lokalną z Fundacją Rok Rzeki Wisły w projekcie pn. „Mały Inkubator Wiedzy o Wiśle”

Projekt skierowany jest do dzieci, a jego celem jest rozwinięcie interdyscyplinarnego myślenia o rzece. W realizację projektu zaangażowanych będzie około 400 uczniów z warszawskich szkół.
W ramach działań projektowych odbędą się 3 spotkania  o różnej tematyce i w różnych porach roku, a zajęcia będą odbywały się plenerowo bezpośrednio nad Wisłą. Co konkretnie będą robiły dzieci? - m.in. uruchomią pływającą w nurcie rzeki mini elektrownie wodną, nauczą się podstaw bezpieczeństwa i zasad żeglugi rzecznej, wzbogacą wiedzę o obszarach ekologicznych w obszarze miejskim, będą poszerzały wiedzę z zakresu ornitologii a w tym nauczą się obrączkować ptaki. Na pewno będzie to ciekawe doświadczenie.

Powodzenia w zdobywaniu wiedzy!

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.