DOBRO PROCENTUJE

Pobiegliśmy dla Ani

PKO Bank Polski już po raz trzeci był generalnym sponsorem Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Trzynasta edycja tego największego biegu ulicznego w Polsce odbyła się 14 października 2012 r., a wzięło w niej udział prawie 6 000 zawodników.

W tegorocznej edycji szczególne emocje towarzyszyły pracownikom naszego Banku. Poprzez udział w biegu pomagali oni w zebraniu  środków na leczenie dwuletniej córki naszego kolegi, chorej na mukowiscydozę Ani. Warunkiem wsparcia jej leczenia, które zobowiązała się udzielić nasza Fundacja, był udział w maratonie minimum 50 biegaczy z Banku oraz minimum 100 kibiców. Cel ten został zrealizowany z nawiązką: 177 biegaczy wsparło akcję charytatywną „Biegnę dla Ani”, a na liście kibiców znalazło się 123 pracowników z rodzinami. Po biegu bankowa drużyna maratońska spotkała się z Jackiem Obłękowskim (Wiceprezesem Zarządu) oraz Tomaszem Frąckowiakiem (Dyrektorem Regionu Bankowości Detalicznej w Poznaniu). Pan Prezes podziękował wszystkim uczestnikom akcji charytatywnej oraz wręczył dyplomy i upominki, w tym książkę Scotta Jurka, gwiazdy biegów ultra maratońskich, z autografem autora. Warunki wsparcia leczenia zostały spełnione, a wszyscy uczestnicy akcji wykazali duże zaangażowanie. Mamy nadzieję, że pomoże to małej Ani w jej zmaganiu się z chorobą.

 

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.