DOBRO PROCENTUJE

Szymek – nie jesteś sam!

W słoneczną niedzielę 18 maja, w samo południe, w Puławach odbyły się Ogólnopolskie Uliczno-Przełajowe Biegi o "Błękitną Wstęgę Wisły”. Biegacze, którzy zdecydowali się na przyczepienie do koszulki kartki z napisem „biegnę dla Szymona” wzięli udział w Charytatywnej Akcji Biegowej. 58 osób, w tym liczna reprezentacja pracowników Banku z oddziału w Puławach, „wybiegło” dofinansowanie w wysokości 10 tysięcy złotych.

Szymon, podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ma zaledwie 4,5 roku. Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Rodzice starają się pozyskać środki konieczne do przeprowadzenia niezbędnej operacji fibrotomii. Taka operacja to jedyny sposób na to, by umożliwić chłopcu codzienne funkcjonowanie. Problem chłopca nie pozostał bez odzewu. 14 pracowników PKO Banku Polskiego oraz 44 biegaczy dało niezwykły przykład zaangażowania. Dla Szymka pobiegli w jednej drużynie. Szczególne wyrazy uznania należą się tym, którzy podjęli wyzwanie po raz pierwszy. Osoby z identyfikatorami „biegnę dla Szymona” to żywy przykład na to, że Dobro procentuje. Pogoda i nastroje dopisały, a dzięki sympatyzującym Puławianom udało się zdobyć 10 tysięcy złotych. Imprezę zaliczamy do udanych, a Szymonowi i jego rodzicom życzymy dużo siły w walce z chorobą. Wszystkim biegnącym dla małego chłopca cała Fundacja pięknie dziękuje!

 

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.