DOBRO PROCENTUJE

Integracyjne Spotkania Mikołajkowe Fundacji PKO Banku Polskiego

Ponad 4 tys. dzieci bawiło się w tym roku podczas Integracyjnych Spotkań Mikołajkowych. Wydarzenie organizowane przez Fundację PKO Banku Polskiego już po raz 10. odbyło się w 18 miejscowościach w całym kraju. Wszędzie bawiono się doskonale! Zobaczcie sami – wideo!

Integracyjne Spotkania Mikołajkowe to cykliczna zabawa przedświąteczna dla dzieci pracowników PKO Banku Polskiego i podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju. W tym roku odbywało się 25 takich spotkań w 18 miastach: w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Mysłowicach, Oleśnicy, Olsztynie, Poznaniu, Rybniku, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Trzebnicy, Warszawie i Zielonej Górze.


Tegoroczne spotkania przybrały formę Wielkiej Mikołajkowej Olimpiady Sportowej. W programie znalazło się mnóstwo pełnych ekspresji aktywności i tańców. Dzieci chętnie brały udział w konkursach i wspólnie śpiewały. Przez cały czas trwania zabawy na rozstawionych wokół sali stolikach dostępne były zajęcia manualne, podczas których powstawały, m.in. ozdoby choinkowe, świąteczne aniołki czy dekoracyjne bombki. Finałowym momentem wydarzenia było spotkanie z Mikołajem, który dla każdego dziecka miał świąteczną paczkę.


Organizowane przez Fundację PKO Banku Polskiego impreza w tym roku odbyła się po raz 10. Każda z nich to coś więcej niż mikołajkowa zabawa, każdej przyświeca ważny cel, aby przybliżać najmłodszym polskie tradycje bożonarodzeniowe i zwracać uwagę na potrzebę integracji. I od dekady to się udaje.

 

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.