Wesoła stonoga z Pelplina

Nasza Fundacja wsparła budowę placu zabaw dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pelplinie. Plac zabaw jest inicjatywą Stowarzyszenia „Wesoła Stonoga” działającego na rzecz Ośrodka, stąd będzie on nazywał się „Wesoła Stonoga na huśtawce”.

27 września 2012 r. zakończył się najważniejszy etap prac, czyli przygotowanie terenu, zatwierdzenie projektu oraz sfinansowanie pierwszej transzy za zakup i montaż urządzeń mających znaleźć się na placu zabaw. Stowarzyszenie do końca sierpnia 2013 r. planuje pozyskać dodatkowe środki w celu opłacenia drugiej transzy za zakup urządzeń oraz sfinansowania ławek i koszy na śmieci. Wszystkim przyszłym użytkownikom placu zabaw życzymy, by byli zawsze tak skuteczni i pozytywnie nastawieni do życia, jak „Wesoła Stonoga”.