Z BAHK w miesiącu lipcu

W drugiej połowie lipca zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane Bankową Akcją Honorowego Krwiodawstwa do oddawania krwi w ramach BAHK w poniższych lokalizacjach:

Władysławowo
17-07-2015 w godzinach 09:00 - 13:00    przy nowo powstałej tzw. Scenie Letniej, ulica Józefa Hallera 19

Rowy
18-07-2015 w godzinach 14:00 - 17:00    przy Muszli Koncertowej, ulica Słoneczna

Radom
24-07-2015 w godzinach 07:00 - 13:00    w siedzibie RCKiK,  ulica Limanowskiego 42

Opole
30-07-2015 w godzinach 11:00 - 17:00    Plac Wolności, ulica Krakowska

Zakopane
30-07-2015 w godzinach 10:00 - 15:00 przed Oddziałem PKO Banku Polskiego, ulica Krupówki 71

Przypominamy, że osoby, które podzielą się tym cennym lekiem trzykrotnie w ciągu trwania tegorocznej edycji, w tym co najmniej jeden raz podczas zbiórki BAHK, otrzyma od Fundacji PKO Banku Polskiego nagrodę niespodziankę. Akcja potrwa do 31 stycznia 2016 roku.

Krew będzie można oddawać również w dowolnym dla siebie terminie w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się do najbliższego punktu krwiodawstwa wraz z certyfikatem pobranym wcześniej ze strony Fundacji PKO Banku Polskiego (www.fundacjapkobp.pl), po oddaniu krwi poprosić o jego podstemplowanie, a następnie przesłać go na adres Fundacji (mail: fundacja@pkobp.pl lub tradycyjną pocztą: Fundacja PKO Banku Polskiego, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa).

Dziękujemy wszystkim Honorowym Dawcom Krwi za dotychczasowe zaangażowanie i zapraszamy na kolejne spotkania z Bankową Akcją Honorowego Krwiodawstwa.

O kolejnych planowanych akcjach będziemy informować na bieżąco.