Dobroczyńca Fundacji „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom”

26 marca 2012 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbył się X Finał kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom“!, której organizatorem jest nasz partner strategiczny Fundacja „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom”. Jubileuszową galę prowadzili dziennikarze – Katarzyna Stoparczyk z Radiowej Trójki oraz Maciej Orłoś z Telewizji Polskiej. Gościem specjalnym była Joanna Kulmowa, autorka książek dla dzieci, a w programie artystycznym znalazł się występ solistów z Teatru Muzycznego Roma oraz koncert Grupy MoCarta. W trakcie gali Urszula Kontowska, Prezes Fundacji PKO Banku Polskiego, odebrała nagrodę dla Dobroczyńcy Fundacji „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom” przyznaną naszej Fundacji oraz nagrodę dla Mecenasa Jubileuszu przyznaną PKO Banku Polskiemu.