DOBRO PROCENTUJE
Kategorie projektów Obszary programowe Wyłączenia BAHK ISM konkurs GRANTOWY Wyniki konkursu

ISM

 

 

INTEGRACYJNE SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE

ISM mają wieloletnią tradycję zapoczątkowaną przez Bank i konturowaną przez Fundację PKO Banku Polskiego. W spotkaniach uczestniczą zarówno podopieczni lokalnych placówek opiekuńczo-wychowawczych jak i dzieci pracowników PKO Banku Polskiego oraz GKB. ISM wypełnia muzyka, zabawa, świąteczna atmosfera i co najważniejsze – radość najmłodszych.

 

Co roku w ISM uczestniczy około 7 tysięcy dzieci w wieku 4-12 lat. Spotkania odbywają się weekendy na przełomie listopada i grudnia w blisko 30 miejscowościach w całej Polsce.

Głównym celem zimowych spotkań jest kultywowanie polskiej tradycji świąt Bożego Narodzenia, a także niwelowanie barier środowiskowych poprzez zabawę i uśmiech. Na każdym spotkaniu atrakcji jest co niemiara. ISM z jednej strony gwarantują dzieciom świetną zabawę, a z drugiej pozwalają im poznać i zintegrować się, zwracając uwagę na potrzebę otwartości i wzajemnej akceptacji. Mamy nadzieję, że spotkania ze Świętym Mikołajem na długo zapadną w pamięci dzieci i nauczą je, że Dobro procentuje.

Zgłoś projekt lokalny

Zanim zwrócisz się do Fundacji o pomoc zapoznaj się z "Poradnikiem dla potrzebujących". Jeśli nadal oczekujesz wsparcia od Fundacji PKO Banku Polskiego  sprawdź czy zgłaszany projekt nie jest na liście wykluczeń, a następnie wybierz odpowiedni formularz i wyślij go.

Dowiedz się więcej

Masz pytania ?

Jeśli masz jakieś pytania do Fundacji napisz.